Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

 
 

 

 
 

 
 
 

Головна » Архів матеріалів

Незбагненна влада пісні над людиною. Вона примушує радіти й плакати, може допомогти пережити горе, зняти душевний стрес, вилікувати сердечні рани.
Пісня здатна об'єднувати людей, і в цьому її найбільша сила. Коли поринаєш у світ пісні, то вже на другий план відходять життєві негаразди й турботи, залишається тільки влада мистецтва, яке очищає душу від усього несуттєвого, мізерного, буденного, підносить нас до висот розуміння смислу життя.
       Від гарної пісні світлішає похмурий день, зникає втома, з'являється бажання творити добро, прощати зло, любити людей і весь цей незбагненно прекрасний у своїй гармонії світ...Пісня – це магія душі. І в цьому можна було переконатися на районному етапі обласного дитячо-юнацького конкурсу
виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін», який був проведений Будинком дитячої та юнацької творчості  27 лютого в районному Будинку культури.

Лейтмотивом заходу стала патріотична тематика. Ятрили душу пісні, де кожен рядок – то любов до рідної землі, сльози матерів з благанням зберегти життя синам-захисникам України, віра та надія на краще майбутнє.

Учасниками  відбіркового туру фестивалю «Таланти твої, Переяславщино!»  - конкурсу виконавців сучасної естрадної української пісні «Калиновий дзвін»   стали близько 70 юних вокалістів з 10 закладів освіти району та Будинку дитячої та юнацької творчості. Найбільше було представлено шанувальників пісні, які виступали із сольними номерами. Їх було 14, а також в конкурсі взяли участь 3 дуети, тріо, 4 квартети, 4 ансамблі та хор .

На розсуд журі конкурсанти представили пісні в різних музичних напрямках та стилях. Вік учасників конкурсу – від 6 до 17 років. Загалом перед журі стояло завдання вибрати кращі номери, які будуть представлені  на заключному святі фестивалю «Таланти твої, Переяславщино» та продовжать боротьбу в обласному етапі даного конкурсу.

            Відомі хіти українських виконавців, що стали символом нашої епохи, глядачі в залі співали разом з конкурсантами. І так хочеться всім цим дітям та їхнім керівникам сказати: «Дякую!». За пережиті емоції, яскраві враження, просто за те, що вони співають. У такі хвилини спливають у пам’яті слова Івана Драча: «А пісня – це душа. З усіх потреб потреба». Хочете переконатися в цьому – завітайте на наступний  районний  конкурс виконавців  української народної  пісні «Переяславщина співуча», що відбудеться на початку квітня 2019 року у приміщенні Районного будинку культури.

І хоча всі співали добре, але конкурс є конкурс, і тому за рішенням журі переможцями стали:

в молодшій віковій категорії в номінації «Соло» перемогу отримала Ситіна Віолета, учениця  Лецьківського  НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ» (керівник Стригун Є.О.), друге місце виборола Руденко Мирослава, учениця  Світанківського НВО «ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ», (керівник Фесун.Л.І.),  третє місце розділили Боярчук Сніжана, вихованка гуртка «Вокальний» БДЮТ на базі Дем’янецької ЗОШ І-ІІІступенів (керівник Погребна Л.С.), та Мороз Мар’яна, вихованка гуртка «Майстерня умілих рук» БДЮТ на базі Циблівської ЗОШ І-ІІІст. (керівник Дідичук Н.І.).

В середній віковій групі серед солістів  перемогу отримала Ольховик Вікторія, вихованка гуртка «Майстерня умілих рук» БДЮТ на базі Циблівської ЗОШ І-ІІІст. (керівник Дідичук Н.І.). Друге місце виборола учениця Вовчківського НВО «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Корнієнко Вікторія (керівник Дубина Д.О.).Третє розділили вихованка гуртка «Вокальний» БДЮТ на базі Дем’янецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Погребна Л.С.) Бондаренко Діана та  учениця Малокаратульського НВО «ЗОШ І-ІІст. - ДНЗ» Хіміч Даша (керівник Захарчук Г.Г.).

В старшій віковій категорії найкращою солісткою визначено Пічку Вікторію, ученицю Світанківського НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ») (керівник Фесун.Л.І.).

 Друге місце  розділили Надід Юрій, учень Великокаратульської ЗОШ І-ІІІст. (керівник Корнійчук О.Г.) та Кутова Вікторія, учениця Гайшинського НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» (керівник Шарій І.В.). ... Читати далі »

Переглядів: 86 | Додав: Оса | Дата: 28.02.2019 | Коментарі (0)

27 лютого 2019 року в Державному архіві Київської області відбулося засідання круглого столу «Діяльність Директорії: відродження та занепад УНР». Участь у даному заході приймала член Малої академії наук, учениця 8 класу Виповзького НВО «ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ» Ярмоленко Юлія. Поряд з когортою відомих істориків таких як, В.І.Сергійчук - доктор історичних наук, професор, К.Ю.Галушко - кандидат історичних наук, один з ініціаторів науково-популярних серій «ЛІКБЕЗ-абетка» та «Militaria Ucrainica», з 2014-го – координатор проекту «LikБез. Історичний фрот», виступали учні члени МАН. Юлія Ярмоленко виступила з презентацією роботи «Петро Зотович Самутін – генерал-хорунжий армії УНР».

... Читати далі »

Переглядів: 39 | Додав: Оса | Дата: 28.02.2019 | Коментарі (0)

Закінчилися масштабні наукові перегони для обдарованої учнівської молоді – II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Цього року конкурс об`єднав 471 юного дослідника у 64 секціях наукових відділень МАН (з них 10 юних науковців з Переяслав-Хмельницького району). Проводився захід на базі Хотівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Києво-Святошинського району.

Вперше учасники конкурсу зустрілися тут на початку лютого під час проведення контрольних робіт. Зокрема, 2 лютого свої знання з базових дисциплін демонстрували МАНівці в наукових відділеннях суспільно-наукового та гуманітарного профілю, 3 лютого – в наукових відділеннях фізико-математичного і технічного, а також природничо-наукового профілю. ... Читати далі »

Переглядів: 58 | Додав: Оса | Дата: 21.02.2019 | Коментарі (0)

Напередодні річниці виведення радянських військ з Афганістану у приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося підведення підсумків районного етапу обласного мистецько-патріотичного конкурсу «Афганська вій на очима дітей», який проводився з 02 по 31 січня 2019 року серед учнів 8-11 класів.

 

         Члени журі конкурсу перечитали та передивися учнівські роботи, які нікого не залишили байдужими. Юні поети, прозаїки, художники у своїх творах відобразили свої переживання, почуття, звучить захоплення мужністю наших воїнів і біль за втраченим життям.

За результатами:

І місце в номінації «Літературні твори – поезія, проза, публіцистика»

  • Ткаченко Юлія Юріївна, учениця 9 класу Дем’янецької ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Шквара Світлана Петрівна;
  • Боровик Таісія Миколаївна, учениця 9 класу Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Борисенко Т.І.

І місце в номінації «Образотворче мистецтво – живопис, графіка»

  • Святченко Крістіна, учениця 9 класу Виповзького НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», керівник Самсоненко Г.М.;
  • Кілімченко Тетяна Олександрівна, учениця 11 класу Ташанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», керівник Крицька Лідія Анатоліївна

ІІІ місце в номінації «Образотворче мистецтво – живопис, графіка» ... Читати далі »

Переглядів: 45 | Додав: Оса | Дата: 20.02.2019 | Коментарі (0)

Вже восьмий рік поспіль традиційно проводиться Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої!», приурочений популяризації творчості Великого Кобзаря. Тож і в нас в районі з  28 грудня 2018 року по 05 січня 2019 року Будинок дитячої та юнацької творчості проводив  районний етап даного конкурсу. І хоча, на жаль, лише 6 учасників з БДЮТ та Пристромської  загальноосвітньої школи взяли участь у конкурсі, але  серед них виявився і переможець ... Читати далі »

Переглядів: 62 | Додав: Оса | Дата: 07.02.2019 | Коментарі (0)

З 02 по 31 січня 2019 року Будинком дитячої та юнацької творчості проводився  районний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», в якому взяли участь учні 8 навчальних закладів району та БДЮТ у двох вікових категоріях 8-12 років та 13-16 років.

Оцінювання конкурсних робіт проводилось в наступних номінаціях: література та журналістика, образотворче,  декоративно-прикладне мистецтво та комп’ютерна графіка. ... Читати далі »

Переглядів: 50 | Додав: Оса | Дата: 07.02.2019 | Коментарі (0)

Результат пошуку зображень за запитом "конкурс читців-декламаторів"

Підведено підсумки відбіркового туру фестивалю «Таланти твої, Переяславщино!» - конкурсу читців-декламаторів, присвяченого Дню української писемності та мови, який проводив Будинок дитячої та юнацької творчості Переяслав-Хмельницької РДА у відеорежимі.

Захід проводився з метою піднесення престижу української мови серед учнівської молоді, популяризації поетичної спадщини нашого народу, виявлення і підтримки юних талантів і обдарувань.

   До складу журі увійшли:  ... Читати далі »

Переглядів: 64 | Додав: Оса | Дата: 02.02.2019 | Коментарі (0)

15 січня 2019 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості проведено районний етап обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя!».

На розгляд журі було подано 6 робіт із 2 закладів загальної середньої освіти району. У своїх творчих роботах учні попереджували про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та дитячого травматизму.

За результатами конкурсу переможцями стали:

Молодша вікова категорія

ІІ місце

Савчук Анна, учениця 3 класу Дем’янецької ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Молокова Л.Г.)

Середня вікова категорія

ІІ місце

- Мfкріщев Михайло, Заболотна Софія, Ходан Богдан, учні Виповзького НВО «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», (керівник Самсоненко Г.М.);

- Нетаврована Інна, учениця 6 класу Дем’янецької ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Батрак Л.М.) ... Читати далі »

Переглядів: 47 | Додав: Оса | Дата: 28.01.2019 | Коментарі (0)

Різдво й тиждень після нього традиційно триває під знаком масових дійств – водіння вертепів, колядування.

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості також підтримують народні традиції.

Так, гурток хорового співу, під керівництвом Шарія Ігоря Васильовича, з різдвяним вертепом завітав до Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, відділу освіти та освітянської профспілки.

Зі щирими вітаннями та подарунками дітей зустрічали працівники адміністрації на чолі з заступником голови адміністрації Анною Скляренко, керівником апарату Валерієм Перчуком, начальник відділу освіти Таміла Дубина та голова ради профспілки працівників освіти і науки Переяслав-Хмельницького району Надія Каменська. ... Читати далі »

Переглядів: 52 | Додав: Оса | Дата: 15.01.2019 | Коментарі (0)

З 03 по 14 грудня в Будинку дитячої та юнацької творчості проходила щорічна виставка-конкурс дитячого малюнка «Чарівна палітра», в якій взяли участь 11 вихованців з 6 закладів загальної середньої освіти району та вихованці БДЮТ. Особливо приємно відмітити юних художників з Виповзького та Світанківського НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ», які здобули не одну перемогу. Тож, за рішенням журі переможцями конкурсу в номінації «Живопис» стали у молодшій віковій групі Макарчук Максим, учень Світанківського НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ».

В середній віковій групі перемогу здобули Омельченко Юлія, учениця Виповзького НВО. Друге місце посів Бреус Артем, учень Світанківського НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ», а третє місце у Ходана Богдана, учня знову ж таки Виповзького НВО.

В старшій віковій групі І місце завоювала Бондар Вікторія, учениця Світанківського НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ», ІІ місце розділили Федотова Яна, вихованка гуртка БДЮТ «Вивчаємо англійську», що працює на базі Виповзького НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» та Воробей Дар’я, учениця Пристромської ЗОШ І-ІІІст. Третє місце у Святченко Крістіни, учениці Виповзького НВО.

  • номінації «Компютерна графіка» перше місце отримав Шаповал Олександр, учень Ташанського НВО, який неодноразово перемагав в цьому конкурсі раніше.

Тож радіємо черговим перемогам і вітаємо переможців!!! ... Читати далі »

Переглядів: 60 | Додав: Оса | Дата: 08.01.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 21 22 »
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Осаулов Руслан © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz