Меню сайту

Головна » 2017 » Листопад » 29 » Юний бізнес-геній
17:54
Юний бізнес-геній

Завершився інноваційний, цікавий, напружений марафон юних бізнес-геніїв нашого регіону – профорієнтаційний бізнес-турнір серед учнівської молоді Київщини, учасниками якого стали понад 1700 дітей. Більше місяця учні 7-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів створювали онлайн власні підприємства, нарощували виробництво та розвивали компанії. Програмне забезпечення турніру надала Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ). Співорганізатор фіналу — КОКПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”.

Апогеєм турніру стали заходи, що відбулися 17 листопада 2017 року на базі Володарської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів – центр реабілітації”, а саме: фінальні змагання бізнес-турніру, профорієнтаційний брифінг за участі голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, директора департаменту освіти і науки Віри Рогової, генерального директора Компанії інтелектуальних технологій (КІНТ) Віталія Паздрія, представників провідних підприємств регіону, центру зайнятості, науковців. “Для 73 фіналістів бізнес-турніру захід подарував безліч можливостей для особистого розвитку,” – зазначив у своєму зверненні до дітей Олександр Любомирович Горган.

12 переможців бізнес-турніру нагороджено дипломами департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, сертифікатами Компанії. Серед переможців турніру є учень 11 класу Дем’янецької ЗОШ І-ІІІ ступенів  Петренко Ярослав , який зайняв почесне ІІ місце. Педагогічний  та учнівський колективи  школи привітали талановитого учня з перемогою у обласному турі  і побажали успіхів у Всеукраїнському бізнес-турнірі “Стратегія фірми”.