Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

 
 

 

 
 

 
 
 

Головна » 2016 » Березень » 9 » Конкурс дитячого малюнка та живопису на протипожежну і техногенну тематику
21:47
Конкурс дитячого малюнка та живопису на протипожежну і техногенну тематику

Список  учасників та переможців конкурсу

 дитячого малюнка та живопису на протипожежну і техногенну тематику

 у  2015-2016н.р.

Будинок дитячої та юнацької творчості Переяслав-Хмельницької РДА

№п/п

ПІБ учасника

Вік учасника, клас

Навчальний заклад

Назва роботи

техніка виконання

Керівник

мІсце

Молодша вікова група

1.

Слабинський Сергій Анатолійович

10 років

 

Гланишівське НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

«Бережи дім від пожежі»

 

 І

 

2.

Видолоб Ангеліна Романівна

6 років

Гланишівське НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

«Не забудь багаття загасить»

 

ІІ

3.

Проценко Марина Миколаївна

6 років

Гланишівське НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

«Пожежні врятують»

 

ІІІ

4.

Коваленко Юрій Павлович

9 років

Гланишівське НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

«Пам’ятай»

 

 

5.

Тищенко Владислав Андрійович

9 років

Гланишівське НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

«За допомогою звернись»

 

 

6.

Курило Ярослав Михайлович

7 років

Гланишівське НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

«Коли в дім прийшов вогонь»

 

 

7.

Самедова Каріна Рустамівна

6 років

Гланишівське НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

«Бережіть ліс від пожежі»

 

 

8.

Гордієнко Ірина Сергіївна

7 років

Гланишівське НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

«Порятунок»

 

 

Середня  вікова група

1.

Сідорова Діана

5 клас

Дівичківська ЗОШ І-ІІІст.

«Бережіть ліс від вогню»

 

І

2.

Дмитренко Назар Володимирович

24.01.05.

6 клас

Жовтнева ЗОШ І-ІІІст.

«Сірники – не іграшка»

Дмитренко Світлана Юхимівна

ІІ

3.

Левченко Вікторія

5 клас

Дівичківська ЗОШ І-ІІІст.

«Пожежна безпека»

 

ІІІ

4.

Бумар Олександра Григорівна

11 років

Соснівське НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

«Повинні всі запам’ятати з вогнем не можна пустувати»

 

 

5.

Видолоб Денис Олександрович

14 років

Гланишівське НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

«Пам’ятай»

 

 

6.

Мамітько Альона

6 клас

Дем’янецька ЗОШ І-ІІІст.

«Номери телефонів запам’ятай і при потребі викликай»

 

 

7.

Дмитренко Назар Володимирович

11 років

Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.

«Безпека – це життя»

 

 

8.

Гвоздик Альона Віталіївна

13 років

Соснівське НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

«Будь обережний! Виконуй правила протипожежні»

 

 

9.

Чайка Вікторія Юріївна

11 років

Малокаратульське НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

«Ми збережемо ліси…»

Чубар Ю.П.

 

10.

Бобир Вадим

7 клас

Дівичківська ЗОШ І-ІІІ ст.

«При пожежі телефонуй 101»

 

 

11.

Андрієвська Катерина

7 клас

Дівичківська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Бережімо природу»

 

 

12.

Андрієвська Катерина

7 клас

Дівичківська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Все в твоїх руках»

 

 

13.

Нетаврована Тетяна

7 клас

 

Дем’янецька ЗОШ І-ІІІст.

«І тварини мають знати: із сірниками не слід пустувати»

 

 

14.

Горбач Анастасія

7 клас

Дівичківська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Бережи ліс від пожеж»

 

 

15.

Бондаренко Богдан

7 клас

Дівичківська ЗОШ І-ІІІ ст.

«101»

 

 

16.

Гриценок Юлія

5 клас

Стовп’язька ЗОШ І-ІІІ ст.

«Правила безпеки знай, щоб не горів рідний край»

 

 

17.

Герасимова Світлана

6 клас

Стовп’язька ЗОШ І-ІІІ ст.

«Пожежні на варті»

 

 

18.

Гриценок Юлія

5 клас

Стовп’язька ЗОШ І-ІІІ ст.

«Відважні пожежники»

 

 

19.

Сільченко Крістіна

6 клас

 

Дем’янецька ЗОШ І-ІІІст.

«Правила потрібно знати, щоб біди ніколи не зазнати»

 

 

20.

Кузьмічова Дарія

7 клас

Дівичківська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Все в наших руках»

 

 

21.

Товстика Марина

7 клас

Дівичківська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Вогнеборець»

 

 

22.

Самойленко Богдан

5 клас

Дівичківська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Не забувай про праску»

 

 

23.

Ломака Альона

5 клас

Дівичківська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Збережемо природу»

 

 

24.

Двораківська Галина

14 років

Вовчківське НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

«Пожежна безпека»

Зубенко В.І.

 

25.

Панченко Світлана Іванівна

12 років

Соснівське НВО «ЗОШ І-ІІІст.

«Багаття в лісі не лишай…»

 

 

Старша  вікова група

1.

Погребний Владислав

9 клас

15 років

Дем’янецька ЗОШ І-ІІІст.

«Біля багаття ти відпочивай, але його не залишай»

 

І

2.

Палій Дар'я

10 клас

Пристромська ЗОШ І-ІІІст.

«Бережімо свій дім»

 

ІІ

3.

Єжик Сергій

15 років

Соснівське НВО «ЗОШ І-ІІІст.

 

 

ІІІ

4.

Авраменко Алла Анатоліївна

15 років

Гланишівське НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

«Не бався із сірниками»

 

 

Переглядів: 281 | Додав: Оса | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Осаулов Руслан © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz