Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

 
 

 

 
 

 
 
 

Головна » 2019 » Лютий » 2 » «Бринить-співає наша мова, Чарує, тішить і п’янить…»
08:20
«Бринить-співає наша мова, Чарує, тішить і п’янить…»

Результат пошуку зображень за запитом "конкурс читців-декламаторів"

Підведено підсумки відбіркового туру фестивалю «Таланти твої, Переяславщино!» - конкурсу читців-декламаторів, присвяченого Дню української писемності та мови, який проводив Будинок дитячої та юнацької творчості Переяслав-Хмельницької РДА у відеорежимі.

Захід проводився з метою піднесення престижу української мови серед учнівської молоді, популяризації поетичної спадщини нашого народу, виявлення і підтримки юних талантів і обдарувань.

   До складу журі увійшли:  Безрук К.А. -  головний      спеціаліст відділу освіти (голова журі); Науменко Л.П. - заступник  директора БДЮТ; Петрик О.О. – виконуюча обов’язки завідувача РМК; Лис В.М. та Кутова І. М. - методисти  РМК. 

          27 представників 10 закладів освіти району та Будинку дитячої та юнацької творчості Переяслав-Хмельницької РДА представили на розгляд журі виконання поезій українських авторів та творів зарубіжних поетів, перекладених на рідну мову. Журі зачудовувала краса нашої поезії і лише тривожні та трагічні вірші про війну, яка так раптово увірвалися в  мирне життя українського народу, додавали смутку.

        Нелегким було завдання журі вибрати з поміж  чудових виконавців найкращих. За  висновками журі конкурсанти вибороли такі місця:

 

Молодша вікова група:

І місце – Мар’яна Мороз, учениця 4 класу  Циблівської ЗОШ І-ІІІст. (керівник Гончар Т.І.)

ІІ місце розділили Мирослава Руденко, учениця Світанківського НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» (керівник Бузницька Ю.П.) та Свиридон Дар’я, учениця 4 класу Пристромської ЗОШ І-ІІІст. (керівник Самійленко Н.А)

ІІІ місце  розділили Даша Хіміч, учениця 3 класу Малокаратульського НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» (керівник Захарчук Г.Г.) та Богдана Юрчишина, учениця 4 класу Виповзького  НВО

«ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (керівник Тищенко К.В.)

 

Середня вікова група

І місце– Вікторія Бондар, учениця Світанківського НВО «ЗОШ І-ІІ-ДНЗ» (керівник Малик Г.Л.)

ІІ місце – Юлія Кундик, учениця 6 класу Хоцьківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів (керівник Накоренок  Н.П.)

На ІІІ місці – Дарина Таранова, знову ж таки  учениця Світанківського НВО «ЗОШ І-ІІ-ДНЗ» (керівник Руденко І.І.) та Юлія Руських, учениця 7 класу Дем’янецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Дьолог В.В.)

 

Старша вікова група

І місце – Анна Вакуленко, учениця  10 класу Циблівської ЗОШ І-ІІІст. (керівник Гончар Т.І.)

ІІ місце – Анастасія Нємова, учениця 9 класу Дем’янецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Дьолог В.В.)

ІІІ місце - Пічка Вікторія, учениця Світанківського НВО «ЗОШ І-ІІ-ДНЗ» (керівник Малик Г.Л.)

 

Вітаємо переможців, щиро дякуємо всім за участь та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

 

Науменко Л.П., заступник директора БДЮТ.

 

Переглядів: 82 | Додав: Оса | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Осаулов Руслан © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz