Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

 
 

 

 
 

 
 
 

Головна » 2015 » Жовтень » 30 » Твоє майбутнє – в твоїх руках
15:30
Твоє майбутнє – в твоїх руках

29 жовтня 2015 року в Будинку дитячої та юнацької творчості  відбувся районний етап обласного конкурсу дитячих малюнків  «Твоє майбутнє – в твоїх руках». Цей конкурс вже став традиційним і проводиться з метою виявлення, розвитку і підтримки обдарованої учнівської молоді, організації ефективної профорієнтації учнівської молоді та розвитку державної системи професійної орієнтації населення.

         Вихованці закладів освіти району взяли активну участь у конкурсі. Кращі роботи – роботи переможців районного етапу надіслано для участі в конкурсі Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості.

Список учасників конкурсу «Твоє майбутнє в твоїх руках»

2015-2016 навчальний рік

Молодша група

№ п/п

ПІБ учасника

Навчальний заклад

Клас,

вік

Назва роботи

керівник

місце

1

Семенчук Ксенія

Ковалинське НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

4 клас,

10 років

Модель

Пиріг Ольга Миколаївна

 

2

Кириленко Алла

Ковалинське НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

4 клас,

9 років

Еколог

Пиріг Ольга Миколаївна

 

3

Москальова Євгенія

Ковалинське НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

4 клас,

 9 років

Бібліотекар

Пиріг Ольга Миколаївна

ІІІ

4

Фесенко Роман

Виповзьке НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

2007, 3 клас

«Муляром хочу стати – світле житло будувати»

Драчевська Ніна Петрівна

 

5

Голота Сергій

Виповзьке НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

2007, 3 клас

«Танцювати я умію – танцюристом  стати мрію»

Драчевська Ніна Петрівна

 

6

Макріщева Вікторія

Виповзьке НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

2007, 3 клас

«Вчителькою хочу бути я, щоб процвітала країна моя»

Драчевська Ніна Петрівна

ІІ

7

Заболотня Софія

Виповзьке НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

2 клас, 2007

«Краса врятує світ»

Кузьменко Марія Петрівна

ІІ

8

Бейчук Богдан

Виповзьке НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

2009 рік ,

 1 клас

«Космонавтом мрію стати, але зараз за небом можу тільки спостерігати»

Кузьменко Марія Петрівна

ІІІ

9

Бейчук Мар’яна

Виповзьке НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

2006 року,

4 клас

«Мрію гарно танцювати – Україну прославляти»

Кузьменко Марія Петрівна

 

10

Шиш Олексій

Хоцьківська ЗОШ І-ІІІст.

6 років, 1 клас, 2009р.

«Пожежник», олівці

 

ІІІ

11

Кундік Ростислав

Хоцьківська ЗОШ І-ІІІст.

9 років

«Депутат», акварель

 

 

12

 

Гайшинське НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

 

 

 

 

13

Федусенко Андрій

Виповзьке НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

2006 р.

4 клас

«Новий будинок будує Андрій. Тепло і затишно буде у нім»

Кузьменко Марія Петрівна

І

Середня група

1

Качан Юрій

Хоцьківська ЗОШ І-ІІІст.

2002р, 13 років

«Лікар», гуаш

 

 

2

Ніколаєва Яна

Великокаратульська ЗОШ І-ІІІст.

12 років

2003

«Намалюй свою мрію»

Еколог

Онищенко Любов Іванівна

ІІ

3

Качан Юрій

Хоцьківська ЗОШ І-ІІІст.

2002р, 13 років

«Програміст», гуаш

 

І

4

Ніколаєва Яна

Великокаратульська ЗОШ І-ІІІст.

12 років ,

2003 рік

«Моя мрія – стати художником, гуаш

Онищенко Любов Іванівна

 

5

Сизоненко Яна

Вовчківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»

8 клас

Еколог

 

 

6

Слюсар Наталія

Вовчківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»

8 клас

Еколог

Зубенко В.І.

 

7

Менжак Артем

Виповзьке НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

2005 р,

5 клас

«Мрію пожежником стати, щоб людей рятувати»

Самсоненко Галина Миколаївна

ІІ

8

Ярмоленко Юлія

Виповзьке НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

2005 р,

5 клас

«Геолого буду – газ для України добуду»

Самсоненко Галина Миколаївна

 

9

Голота Тетяна

Виповзьке НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

2003 рік ,

7 клас

«Я  - майбутній фотограф»

Самсоненко Галина Миколаївна

 

10

Ткаченко Оксана

Мазінське НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

6 клас, 11 років

«Моє господарство»

 

 

11

Тягун Дмитро

Мазінське НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

7 клас,

12 років

«Фермер – перша людина на селі»

 

 

12

Ткаченко Оксана

Мазінське НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

6 клас, 10 років

Мрію стати вчителем іноземної мови, олівці

Кравченко Ольга Іванівна

ІІІ

13

Ярмоленко Олександр

Виповзьке НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

5 клас, 24.08.2003р

Тренуватимусь завзято - чемпіоном мрію стати», графіка

Самсоненко Галина Миколаївна

 

Старша група

1

Лещенко Юлія

Мазінське НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

9 клас, 13 років

«Оператор комп’ютерного набору»

Кравченко Ольга Іванівна

І

2

Кравченко Анна

Мазінське НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

14 років,

9 клас

«Лікар лікує тіло, а ветеринар-душу»

 

 

3

Кравченко Анна

Мазінське НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

14 років,

9 клас

«Стюардеса Анна»

Кравченко Ольга Іванівна

ІІ

4

Григор’єва Оксана

Виповзьке НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»

2001р,

9 клас

Хочу стравами смачними людей годувати, графіка

Самсоненко Галина Миколаївна

ІІІ

Переглядів: 302 | Додав: Osa77 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Осаулов Руслан © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz