Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

 
 

 

 
 

 
 
 

Головна » Архів матеріалів

В березні та на початку квітня цього року вихованці Будинку дитячої та юнацької  творчості, а також учні ЗЗСО взяли участь в конкурсі  журналістської творчості для старшокласників  «НОВІ  В МЕДІА», ініційованому Інститутом журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

            До участі у конкурсі запрошувалися  учні 9-11 класів, які є авторами оригінальних творів (нарисів, есе, екранних зарисовок, виступів у кадрі (блогерство), фото-, відеорепортажів). Серед поданих в Будинок дитячої та юнацької творчості робіт були відібрані кращі та надіслані  в Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка для участі у Всеукраїнському конкурсі. І ось – бажаний дзвінок. 13 квітня учениць Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ступенів та вихованок Будинку дитячої та юнацької творчості: Галенко Дарину (відео «Як наші вчителі добираються в школу»),  Онищенко Анастасію  (нарис "Смаколик 45 року") та Сорочан Дарину ( есе Українське слово"), Циблівської ЗОШ І-ІІІст.-  Вакуленко Анну (відеосюжет «Чисте довкілля – справа кожного!»), ученицю Світанківського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів Ясінську Тамілу  (нарис Мама. ЖІНКА") та учениць Пристромської ЗОШ І-ІІІст. Базяк Ліліію (відеокліп "Я б забула...") та  Небрат Катерину (есе "Анорексія") запрошують на урочисте нагородження. Відвідавши захід,  всі дівчата отримали сертифікати учасників Всеукраїнського конкурсу, подарунки та подивилися святковий концерт. А  учениця Великокаратульської ЗОШ І-ІІІст. Онищенко Анастасія стала однією з переможниць цього конкурсу. Журі сподобався її нарис «Смаколик 45 року». Крім подарунку Настя також отримала сертифікат на перевагу у вступі до університету та 10 % знижки при вступі на навчання за контрактною формою. А навчила її володіти словом вчитель української мови та літератури цього ж таки закладу Барабаш Любов Миколаївна. Щиро вітаємо всіх та зичимо подальших перемог.

Заступник директора БДЮТ Науменко Л.П. ... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: Оса | Дата: 16.04.2019 | Коментарі (0)

 Пісня завжди мала велике значення в житті українців. Вона найяскравіше передає менталітет нашого народу, допомагає глибоко пізнати його історію, естетичні  та духовні цінності, а також сподівання людей на майбутнє.

«Хто не зачарований нею, хто не згадує її, як своє чисте, прозоре дитинство, свою горду юність, своє бажання бути красивими і ніжними, сильними і хоробрими?» — писав про українську пісню великий митець О. Довженко.

Українська народна пісня завжди славилася надзвичайною красою, мелодійністю, природною вишуканістю, зачаровувала яскравими образами та порівняннями. Вона впливає на серця людей, пробуджує відчуття самосвідомості, приналежності до рідної країни, до української землі. І саме в цьому можна було переконатися на конкурсі української народної пісні «Переяславщина співуча», який традиційно по весні  проводиться Будинком дитячої та юнацької творчості.

Цьогоріч конкурсанти з восьми закладів загальної середньої освіти Переяслав-Хмельницького району та БДЮТ  змагалися за право називатися кращими в номінаціях «соло», «дуети», «тріо», «квартети» та «ансамблі» в трьох вікових групах. На противагу минулим рокам учасників було небагато.

Найкраще проявили себе солісти старшої вікової групи. Особливо зачарувала своїм співом Вікторія Кутова, вихованка гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості «Хоровий спів» на базі Гайшинського НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» (керівник Шарій І.В.). Проникливо та душевно вона виконала пісню «Цвіте терен», за що журі поставили їй найвищі бали і, як результат, перше місце. Друге місце вибороли учениці Великокаратульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галенко Дарина та Веклюк Апполінарія (керівник Онищенко Л.І.), на третьому місці Вікторія Пічка зі Світанківського НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» (керівник Фесун Л.І.). В середній віковій категорії Дарина Канівець з Лецьківського НВО «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ» (керівник Стригун Є.О.) та  Корнієнко Вікторія з Вовчківського НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» (керівник Дубина Д.О.) були другими. Перше місце журі не визначало. А ось в молодшій категорії були визначені лише два треті місця – це Юрчишина Богдана, учениця Виповзького НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» (керівник Білоус Л. В. ) та Свиридон Дар’я, учениця Пристромської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник Самійленко Н.А.).

         На жаль, всі  дуети співали в унісон, не було чути поділу на голоси, тому журі визначили тільки треті місця. Це дуети з Виповзького НВО «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» та два дуети з Будинку дитячої та юнацької творчості. По третьому місцю отримали і ансамблі молодшої та середньої вікової групи вихованців гуртка «Вокальний» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Погребна Л.С.).

Можливо деякі конкурсанти трішки недопрацювали, але старалися всі.

По завершенню конкурсу голова журі Ткаченко Олена Миколаївна, кандидат педагогічних наук, старший   викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди», подякувала всім за участь та пророблену роботу при підготовці до конкурсу, а також надала рекомендації керівникам, щодо підготовки вокалістів.

Залишається побажати, щоб підростаюче покоління не забувало про велику силу української пісні, бо поки живе наша пісня – живе наш народ. В піснях безсмертя нашого народу.

Живи вічно, пісне! Живи вічно український народе!!!

 

Заступник директора БДЮТ Науменко Л.П. ... Читати далі »

Переглядів: 31 | Додав: Оса | Дата: 16.04.2019 | Коментарі (0)

З ініціативи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області та відповідно до плану роботи  департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на 2019 рік,  05 квітня 2019 року в актовій залі Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький педагогічний державний університет імені Григорія Сковороди» відбувся ІІ зональний етап ХХVІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. ... Читати далі »

Переглядів: 38 | Додав: Оса | Дата: 09.04.2019 | Коментарі (0)

27 березня 2019 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася інструктивно-координаційна зустріч керівників туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного гуртків та відповідальних за участь команд-переможниць шкільних етапів у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на тему «Технології військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами козацько-лицарської педагогіки». ... Читати далі »

Переглядів: 53 | Додав: Оса | Дата: 28.03.2019 | Коментарі (0)

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 01.03.2019 №61 «Про проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» 27 березня 2019 року на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбувся очний тур ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

На конкурс було представлено 78 робіт із закладів загальної середньої та позашкільної освіти. На очному турі обласного етапу конкурсу 33 учня представляли свої роботи. Захист дослідницько-експериментальних робіт проводиться у таких номінаціях: «Я і природа», «Охорона здоров’я», «Народознавство та краєзнавство», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ».

Вітаємо переможців – юних дослідників Переяславщини!

І місце

Приходько Єва Олегівна, учениця 5 класу Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ст., тема роботи «Мистецтво соломоплетіння в народних традиціях і звичаях українців (на прикладі робіт майстрів із села Велика Каратуль)», науковий керівник Остапенко Людмила Андріївна, вчитель української мови та літератури

ІІІ місце

Кузьменчук Максим Сергійович, учень 4 класу Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ст., тема роботи «Дослідження біологічних ритмів людини та їх впливу на самопочуття школярів молодшого віку», науковий керівник Романенко Ольга Іванівна, вчитель початкових класів.

Бажаємо подальших звершень на фінальному етапі конкурсу!

 

Осаулова Л.О., методист БДЮТ ... Читати далі »

Переглядів: 59 | Додав: Оса | Дата: 28.03.2019 | Коментарі (0)

20 березня 2019 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Земля – наш спільний дім».

Боярський академічний ліцей «Лідер» Ки ... Читати далі »

Переглядів: 27 | Додав: Оса | Дата: 25.03.2019 | Коментарі (0)

23 березня 2019 року на базі Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Бородянського району відбувався обласний збір лідерів органів учнівського самоврядування «Ти – лідер: твори, вивчай, перемагай!». Організаторами зазначеного заходу стали департамент освіти і ... Читати далі »

Переглядів: 36 | Додав: Оса | Дата: 25.03.2019 | Коментарі (0)

15 березня у смт. Макарові відбувся  відбірковий тур обласного дитячо-юнацького конкурсу сучасної пісні «Калиновий дзвін». 130 солістів та 40 вокальних колективів Київщини боролися за право називатися кращими в області. Учасників фінального туру обирало професійне журі, а саме: Антоніна Басараб, викладач постановки голосу Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»; Алла Радзівілл, заступник директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»; Віктор Степурко, заслужений діяч мистецтв України, професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка; Олександр Сніжко, художній керівник народного чоловічого гурту «Козацькі джерела»; Марина Журбенко, методист вокального відділення Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», володар Гран-прі І обласного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін»; Любов Лавицька, керівник народного фольклорного колективу «Берегиня», дипломант всеукраїнських і міжнародних конкурсів, фестивалів «Фолькмюзикл» у Болгарії, Франції, Македонії; Тетяна Майстренко, викладач естрадного вокалу Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв №5»; Василь Олексієнко, керівник зразкового ансамблю бандуристів «Куліш» Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв №5»; Станіслава Клішина, викладач естрадного вокалу Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв №5».

Наш район представляли ... Читати далі »

Переглядів: 46 | Додав: Оса | Дата: 19.03.2019 | Коментарі (0)

Протягом січня-лютого 2019 року Будинком дитячої та юнацької творчості проводився районний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник» (9-11 років).

На конкурс було представлено 9 дослідницько-експериментальних робіт. Конкурс проводився за 5 секціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Народознавство та краєзнавство», «Охорона здоров’я».

Номінація «Охорона здоров’я»

  • Черней Максим Сергійович, учень 4 класу Виповзького НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», тема роботи «Дослідження впливу домашніх тварин на самопочуття та емоційний стан людини», науковий керівник Тищенко Катерина Володимирівна, вчитель початкових класів;
  • Кузьменчук Максим Сергійович, учень 4 класу Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ст., тема роботи «Дослідження біологічних ритмів людини та їх впливу на самопочуття школярів молодшого віку», науковий керівник Романенко Ольга Іванівна,вчитель початкових класів.
  • Номінація «Народознавство та краєзнавство»
  • Криворучко Дарина Вікторівна, учениця 4 класу Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ст., тема роботи «Українське житло в духовному світі народу (на прикладі хат села Велика Каратуль)», науковий керівник Барабаш Любов Миколаївна, вчитель української мови та літератури;
  • Сьомак Діана Петрівна, учениця 5 класу Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ст., тема роботи «Традиційний обряд хрещення на Україні», науковий керівник Остапенко Людмила Андріївна,вчитель української мови та літератури;
  • Приходько Єва Олегівна, учениця 5 класу Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ст., тема роботи «Мистецтво соломоплетіння в народних традиціях і звичаях українців (на прикладі робіт майстрів із села Велика Каратуль», науковий керівник Остапенко Людмила Андріївна,вчитель української мови та літератури;
  • Гордієнко Ірина Василівна, учениця 5 класу Гланишівського НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», тема роботи «Рослини – символи України», науковий керівник Розовик Лілія Іванівна, вчитель біології та природознавства.

Номінація «Я і природа»

  • Остапенко Софія Дмитрівна, учениця 4 класу Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ст., тема роботи «Вивчення якості води річки Броварка за допомогою біоіндикаторів-макрофітів», науковий керівник Овсієнко Наталія Миколаївна, вчитель біології та географії;
  • Балушок Серафим Андрійович, учень 5 класу Виповзького НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», тема роботи «Біологічний годинник», науковий керівник Ігнатенко Валентина Василівна, вчитель хімії та природознавства.

Номінація «Рослини навколо нас»

  • Джус Андрій, учень 3 класу Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ст., тема роботи «Вивчення впливу стресових факторів на кімнатні рослини на прикладі Гібіскуса китайського Hibiscus roza-sinensis», науковий керівник Бондаренко Ольга Миколаївна вчитель початкових класів.

Дані роботи, за рішенням журі, направлені на обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник», який відбудеться на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Захід буде проходити у два тури:

заочний тур – 18 березня 2019 року;

очний тур – 27 березня 2019 року.

Отож, вітаємо переможців районного етапу конкурсу та бажаємо успіхів в наступних етапах!

Осаулова Л.О., методист БДЮТ ... Читати далі »

Переглядів: 42 | Додав: Оса | Дата: 12.03.2019 | Коментарі (0)

05 березня на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбувся обласний семінар-практикум “Технології проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для відповідал ... Читати далі »

Переглядів: 49 | Додав: Оса | Дата: 06.03.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 21 22 »
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Осаулов Руслан © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz